держатель для душа на борт ванны купить 
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  A-Z

 


Підготовлене тісто беруть столовою ложкою, кладуть на сковорідку з добре розігрітим маслом і смажать до готовності. При подачі на стіл присканці посипають цукровою пудрою.
На 2 склянки пшеничного борошна – 1,5 склянки молока або води, 1 яйце, 15 г дріжджів, 1 чайну ложку цукру, 2 ст. ложки олії для смаження, 1 ст. ложку цукрової пудри для посипання.
Присканці з яблуками
Просіяне борошно кладуть у каструлю, додають тепле молоко, змішане с дріжджами, яйця, цукор і сіль. Все разом добре розмішують, ставлять у тепле місце, дають підійти і змішують з обчищеними і дрібно нарізаними яблуками. Після цього дають вдруге підійти, беруть підготовлене тісто столовою ложкою, кладуть на сковорідку з добре підігрітим маслом і підсмажують з обох боків до рум'яного кольору. При подачі на стіл присканці поливають варенням або медом.
На 2 склянки пшеничного борошна – 1 яйце, 1 чайну ложку цукру, 1,5 склянки молока, 200 г яблук, 15 г дріжджів, 3 ст. ложки вершкового масла, 4 ст. ложки варення або меду, сіль.
Потапці з молоком і медом
Пшеничний хліб нарізують квадратними кусочками завширшки 3 см і завтовшки 1 см, обмочують у молоко, змішане із сирими яйцями, і підсмажують з обох боків на маслі до рум'яного кольору. При подачі на стіл потапці поливають медом.
На 300 г пшеничного хліба – 1/2 склянки молока, 1 яйце, 1 1/2 ст. ложки вершкового масла, 2 ст. ложки меду.
Пампушки гречані з часником
З гречаного борошна, дріжджів, солі і води приготовляють тісто і ставлять його в тепле місце, щоб підійшло. З тіста роблять пампушки (маленькі булочки) по 3–4 шт. на порцію і варять в окропі. Розтирають часник разом з олією і змішують його в каструлі з пампушками.
На 300 г гречаного борошна – 10 г дріжджів, 1 чайну ложку солі, 3/4 склянки молока, 4 ст. ложки олії, 20 г часнику.
Пампушки пшеничні з часником
У теплій воді розчиняють дріжджі, цукор, сіль і з 1/4 підготовленого борошна замішують тісто, якому дають підійти. Потім додають решту борошна, олію, добре вимішують і знову дають підійти.
З готового тіста викачують кульки вагою по 25 г, надають їм форми булочок, дають підійти і випікають в духовці. В розтертий часник з сіллю додають олію, кип'ячену воду і добре розмішують. Перед тим як подавати на стіл, пампушки поливають цією підливою.
На 400 г пшеничного борошна – 1 ст. ложку цукру, 12 г дріжджів, 10 г олії, 3/4 склянки води.
Для підливи – 30 г часнику, 1 ст. ложку соняшної олії, 1/2 склянки води або квасу-сирівцю.
Гречаники
У підігрітому молоці розводять дріжджі, сіль і цукор. Потім кладуть яйця, всипають просіяне гречане борошно, замішують густе тісто і ставлять в тепле місце на 1,5–2 год, щоб воно підішле Після того, як тісто підійде, його знову вимішують і дають вдруге підійти. Далі його викладають на посилану борошном дошку, роблять з нього довгі прямокутні батончики, кладуть на кондитерський лист, змащений жиром, і дають підійти. Потім батончики зверху нарізають через кожні 2–3 см ножем, змащеним олією, і розділяють по лінії надрізів. Гречаники подають по 3–4 шт. на порцію із сметаною.
На 300 г гречаного борошна – 1 ст. ложку вершкового масла, 2 чайні ложки цукру, 1 яйце, 10 г дріжджів, 1/2 склянки молока, 2 ст. ложки олії.
Палянички пшоняні
Підготовлене пшоно кладуть у кипляче молоко, змішане з водою, варять до готовності, додають сирі яйця, сир, цукор, сіль, все разом змішують. Із приготовленої каші роблять палянички по 3 шт. на порцію, обкачують у борошні, надають круглої форми і смажать з обох боків до рум'яного кольору. До паляничок додають сметану.
На 1 склянку пшона –4 ст. ложки сиру, 1 яйце, 2 склянки молока, 3/4 склянки води, 2 ст. ложки пшеничного борошна, 1 ст. ложку цукру, 2 ст. ложки вершкового масла, 1/2 склянки сметани.
Лемішка з салом
Просіяне гречане борошно злегка підсмажують у духовці, кладуть у каструлю і заварюють киплячою підсоленою водою до густоти в'язкої каші. Потім додають нарізане соломкою і підсмажене сало, добре розмішують, перекладають у форму і ставлять у духовку запікатись на 20–25 хв. Готову лемішку подають тільки гарячою.
На 2 склянки гречаного борошна – 3/4 склянки води, 80 г сала.
Локшина запечена з м'ясом
З борошна, води і яєць (1/3 норми) місять круте прісне тісто, тонко розкачують його і спеціальними локшинорізками нарізають локшину. Приготовлену локшину варять до готовності, відціджують відвар, додають тушковане, пропущене через м'ясорубку м'ясо, січену злегка підсмажену цибулю, мелений перець, сирі яйця, сіль, все разом добре змішують.
Підготовлену масу викладають у сотейник, змащений маслом і посиланий сухарями, і ставлять в духовку на 1 год запікатись. Готову локшину нарізають порціонними кусочками і поливають розігрітим вершковим маслом.
На 2 склянки пшеничного борошна – 3 яйця, 3 ст. ложки води, 350 г м'яса, 1 цибулину, 1,5 ст. ложки вершкового масла, 2 горошини чорного перцю, 2 ст. ложки мелених сухарів, 2 ст. ложки вершкового масла для поливки.
Макарони з грибами
Сушені гриби проварюють з сіллю. На грибному бульйоні відварюють макарони, відціджують на друшляк, перемішують з дрібно січеними відвареними грибами і додають підсмажену на маслі цибулю.
На 400 г макаронів – 50 г сушених грибів, 1–2 цибулини, 4 ст. ложки вершкового масла або олії.
Макарони запечені з сиром
Макарони відварюють, відціджують, дають остигнути, кладуть яйця, цукор, сіль, сир, вершкове масло, добре розмішують, складають у каструлю, змащену маслом і посилану сухарями, і запікають у духовці. До макаронів додають цукор, корицю і сметану.
На 400 г макаронів – 4 яйця, 2 ст. ложки цукру, 200 г сиру, 6 ст. ложок вершкового масла, 2 ст. ложки мелених сухарів.
Макарони в сметані
Макарони відварюють у солоному окропі, зливають воду, викладають у каструлю, змащену маслом, заливають розігрітим маслом, вливають через 5 хв жовтки із сметаною, добре розмішують. Зверху збризкують маслом, посипають сухарями і запікають в духовці. Подають макарони з цукром і корицею.
На 400 г макаронів – 4 ст. ложки вершкового масла, 4 яйця, 1 склянку сметани, 2 ст. ложки мелених сухарів.
Сочники з сиром
Із просіяного борошна, розігрітого масла, цукру, яєць, соди, солі і води місять-тісто. Готове тісто розкачують довгою смужкою завтовшки 0,5 см, на яку укладають сир, пропущений через м'ясорубку і заправлений цукром, яйцями і сіллю. Потім загортають край тіста, нарізають кусками завдовжки 5 см і завширшки 2,5 см і обсмажують з обох боків до рум'яного кольору. Після цього сочники ставлять в духовку на 4–5 хв. До сочників подають сметану.
На 2 склянки пшеничного борошна – 4 ст. ложки вершкового масла, 2 ст. ложки цукру, 1 яйце, 1/4 ст. ложки соди, 1/2 склянки сметани.
Для начинки – 500 г сиру, 3 ст. ложки цукру, 1 яйце.
Корхі з маком
Із борошна, води, солі, яєць і жиру замішують тісто, яке розкачують завтовшки 0,5 см, роблять неглибокі квадратні надрізи, наколюють і випікають в духовці.
Випеченим коржам дають остигнути, розламують невеличкими квадратиками по надрізах і заливають розтертим маком, розведеним кип'ченою водою, додаючи цукор або мед.
На 2 склянки пшеничного борошна – 1 чайну ложку цукру, 1 яйце, 1 ст. ложку жиру, 1/2 чайної ложки соди.
Для підливки – 1/2 склянки маку, 1/2 склянки меду або цукру, 1 склянку води.
Шулики з медом і маком
У просіяне борошно кладуть яйця, розтерті з медом, додають соду, сіль, промитий мак, молоко, масло.
1 2 3 4 5 6 7 8
 https://sdvk.ru/Firmi/Jika/ 

 керамогранит estima купить